Sportkalender 2019-2020

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - K. OPEN - Toernooi OPEN - Festiviteiten clubs - Deelname clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum

Biljart

Vrij spel
Band



R.L.S. Bruxelles
R.L.S. Bruxelles



za 01/02/2020
za 15/02/2020

Badminton

Dubbel (OPEN)
Enkel



K.S.K.D. Brugge
C.S.S. Namur


zo 20/10/2019
za 22/02/2020

Bowling

Trio
Dubbel Gemengd
Trio Gemengd
Individueel jun.-sen.-vet.
Dubbel
Individueel

 

S.C.S. Tournaisis
K.D.S. Antwerpen
K.S.K.D. Brugge
R.L.S. Bruxelles
A.S.S.M. Charleroi
B.D.C. Bowling

 

za 19/10/2019
zo 10/11/2019
za 07/12/2019
za 18/01/2020
za 28/03/2020
za 04/04/2020

Futsal

Interclubs

 

Alle clubs

 

Kalender

Mountainbike

XCO
 

 


 

 


 


Petanque

Doublette
Triplette Gemengd
Tête-à-tête
 

 

K.D.S. Antwerpen
K.D.S. Turnhout
R.L.S. Bruxelles

 

za 25/04/2020
za 23/05/2020
za 20/06/2020

Schaken

Kompetitie



Snelschaken

 


Woluwé S.S.B.


K.D.S. Turnhout

 

zo 27/10 - 10/11 - 08/12/2019 -
09/02/2020

zo 01/03/2020

Tafeltennis

Enkel (met handicap)
Dubbel
Enkel
Veteranen - Senior

 

C.S.S. Namur
Woluwé S.S.B.
S.C.S. Tournaisis
D.H.C. Kortrijk

 

za 26/10/2019
zo 09/02/2020
za 29/02/2020
za 18/04/2020

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Team Gemengd) E.S.S. Mons za 22/02/2020
Futsal B.D.C. Futsal

zo 17/11/2019 (1/4 F)
zo 16/02/2020 (1/2 F)
zo 19/04/2020 (Finales)

Petanque C.S.S. Namur za 09/05/2020
Tafeltennis R.U.S.S. Liégeoise za 23/11/2019
Voetbal (Memorial Rossel) B.D.C. Football za 02/05/2020

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) D.H.C. Kortrijk zo 08/09/2019
Petanque (Individueel) K.S.K.D. Brugge za 21/09/2019
Petanque (Tripletten gemengd) D.S.V.  

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Petanque (Doublette gemengd) K.S.V.S. Gent za 07/09/2019

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Petanque (Triplette Gemengd) L.S.F.S. za 24/08/2019
Bowling (Individueel) Woluwé S.S.B. za 14/09/2019
Petanque (Tête-à-tête) L.S.F.S. za 07/09/2019
Petanque (Doublette) R.L.S. Bruxelles za 21/09/2019
Schaken L.S.F.S. za 24/08/2019
Tafeltennis (Enkel) R.L.S. Bruxelles zo 26/04/2020

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. Futsal za 24/08/2019

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Sportdag D.S.V. D.S.V. (Brasschaat)

za 24/08/2019

Journée Sportive Francophone L.S.F.S. (Frasnes-lez-Gosselies) za 24/08/2019
J.M.S. Marche za 28/09/2019
W.D.D. Gent za 28/09/2019
10e BDC Awards Trophy Dworp za 25/01/2020
Algemene Vergadering D.S.V. Gent za 08/02/2020
Algemene Vergadering L.S.F.S. Bruxelles za 08/02/2020
Sportdag B.D.C.   za 02/05/2020
Kwalificaties DCL U21 (Futsal) Bruxelles za /05 + /05/2020
Jaarlijkse kalendervergadering Steenokkerzeel za 27/06/2020

Internationaal BDC

Sportdiscipline Plaats Datum
Wereldkampioenschappen in 2019-2020
W.K. Basketbal Lublin (Poland) 27/06-06/07/2019
5e W.K. Badminton Taipei (Taiwan) 13-22/07/2019
4e W.K. Bowling Taoyuan (Taiwan) 03-12/08/2019
4e W.K. Orienteering Olomouc (Tsjechische Republiek) 17-24/08/2019
5e W.K. Zwemmen Sao Paulo (Brazilië) 25-31/08/2019
2e W.K. Tennis Antalya (Turkije) 12-19/10/2019
5e W.K. Wielrennen Gazantiep (Turkije) 28/10-02/11/2019
Voetbal Deaflympics 2021 (Kwalificaties)   10/2019 - 05/2020
2e W.K. Futsal Winterthur (Zwitserland) 09-16/11/2019
47e Congres I.C.S.D. Verceia (Italië) 10-12/12/2019
19e Deaflympics Winter Valtellina-Valchiavenna (Italië) 12-21/12/2019
W.K. Judo Versailles (Frankrijk) 14-19/04/2020
6e W.K. Worstel + 4e W.K. Youth Trabzon (Turkije) 01-06/06/2020
2e W.K. Schieten Luzern (Zwitserland) 14-20/06/2020
4e W.K. Volleybal Chianciano Terme (Italië) 02-11/07/2020
W.K. Voetbal Changwong (Zuid-Korea) 05-20/09/2020
Europese Kampioenschappen in 2019-2020
10e E.K. Atletiek Bochum-Wattenscheid (Duitsland) 21-28/07/2019
European Deaf Golf Open Championships Barsebäck Golf (Zweden) 05-09/08/2019
14e E.K. Schieten Moskou (Rusland) 12-22/09/2019
6e Deaf Volleyball Champions League Warszawa (Poland) 26-28/09/2019
3e Deaf Champions League Futsal U21 Warszawa (Poland) 03-05/10/2019
2e E.K. Atletiek (Marathon) Essen (Duitsland) 13/10/2019
2e E.K. Judo Brasschaat (België) 10-14/10/2019
7e E.K. Worstel + 3e E.K. Youth Gomel (Wit-Rusland) 28/10-03/11/2019
2e E.K. Karate/Taekwondo + 1e E.K. Youth Antalya (Turkije) 06-08 + 10-12/11/2019
7e Deaf Champions League Futsal Vigevano (Italië) 20-25/01/2020
13e Deaf Champions League Football (Men) + 2e DCL (Women) Gotenburg (Zweden) 25-30/05/2020
12e E.K. Basketbal Verona (Italië) 25/06 - 04/07/2020
5e E.K. Atletiek Junior Samorin (Slovakië) 09-11/07/2020
20e congres E.D.S.O. Copenhagen (Denmark) 24-25/07/2020
3e E.K. Voetbal U21 Baunatal (Duitsland) 28/07-08/08/2020
 

Kampioenschap OPEN (door BDC-DSV-LSFS)

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Badminton (Dubbel) K.S.K.D. Brugge zo 20/10/2019
     
     

Toernooi OPEN (door clubs)

Evenement Datum
E.S.S. Mons - 5e jarige bestaan - Bowling za 31/08/2019
Affiche - Programma
PADEL toernooi 30/11/2019
   
   
   
   

Festiviteiten clubs

Evenement Datum
K.D.S. Turnhout - 65e jarige bestaan do 21/05/2020
K.S.K.D. Brugge - 90e jarige bestaan - Petanque 8 landentoernooi  
R.L.S. Bruxelles - 100e jarige bestaan 30-31/05/2020
   
   

Deelname clubs in het buitenland

Sportdiscipline / deelnemende club(s Buitenlandse club organisator Datum