Sportkalender 2021-2022

 

 

 

 

 

NUM ZA/ZO DATUM BESCHRIJVING SPORTTAK ORGANISATIE PLAATS
    02-08/07 6e W.K. Worstelen Worstelen I.C.S.D. Istanbul (Turkije)
    10/07 20th E.D.S.O. Congress   E.D.S.O. Zoom session
    02-07/08 7e  E.K. Golf (EDGOC) Golf E.D.G.O.C. - Web Lundh (Zweden)
    09-14/08 W.K. Beach Volley Beach Volley I.C.S.D. www.2021wdbvc.com
Sulejow (Poland)
0 za 14/08 Toernooi DHC Kortrijk Petanque - Voetbal DHC Kortrijk Heule-Kortrijk - Poster
0 za 14/08 Football Festival Voetbal BDC Football Kleit- Poster
    23-28/08 4e W.K. Atletiek Atletiek I.C.S.D.
www.2021wdac.com 
Lublin (Poland)
1 za 28/08 Journée Sportive de la L.S.F.S.   L.S.F.S.  
2 za 28/08 Vlaamse Dovensportdag D.S.V.   - Open   D.S.V. Blankenberge
3 zo 29/08        
    03-08/09 9e E.K. Oriëntatielopen Oriëntatielopen E.D.S.O. Vilnius (Litouwen)
4 za 04/09 Championnat Francophone "TETE à TETE" Petanque TD Petanque
 
5 za 04/09 Beker van Vlaanderen  "DOUBLETTE GEMENGD" Petanque KDS Turnhout Kasterlee (inschrijving via uw club)
6 za 04/09 Toernooi OPEN Padel KSKD Brugge

Brugge

7 zo 05/09        
8 za 11/09 Championnat Francophone Individuel Bowling ASSM Charleroi  
9 za 11/09 Kampioenschap van België Tennis    
10 zo 12/09 Kampioenschap van Vlaanderen Individueel Bowling KSKD Brugge Blankenberge
11 za 18/09 Championnat Francophone  "DOUBLETTE" Petanque SCS Tournaisis  
12 za 18/09 Kampioenschap van Vlaanderen  "INDIVIDUEEL" Petanque KSVS Gent Melle (inschrijving via uw club)
13 zo 19/09        
    23/09-02/10 4e W.K. Volleybal Volleybal I.C.S.D. - Web Chianciano Terme (Italië)
14 za 25/09 J.M.S.   FFSB asbl Bruxelles
15 za 25/9 Werelddovendag   Doof Vlaanderen vzw online via Webinar
16 za

02/10

       
17 zo 03/10 Kampioenschap van België Futsal Zèbre Charleroi  
18 za 09/10        
19 zo 10/10 Kampioenschap van België - competitie Schaken RLS Bruxelles Bruxelles
    15-23/10 12e E.K. Basketbal Basketbal E.D.S.O. Pescara (Italië)
20 za 16/10 Kampioenschap van België - Individueel "handicap" Bowling RLS Bruxelles  
21 zo 17/10 Kampioenschap van België Futsal Woluwé S.S.B. 'B'  
    18-22/10 European Deaf Chess Championships Schaken I.C.C.D. Amsterdam (Nederland)
22 za 23/10 Kampioenschap van België - "ENKEL" Badminton KSVS Gent  
23 zo 24/10 Kampioenschap van België Enkel -  "handicap" Tafeltennis RUSS Liégeoise

 

24 zo 24/10        
    27-30/10 W.K. Judo Judo I.C.S.D. Versailles (Frankrijk)
25 za 30/10        
26 zo 31/10        
27 za 06/11 Kampioenschap van België - Heren A + Dames Padel (1e Tour) TD BDC Padel  
28 zo 07/11 Kampioenschap van België Futsal RUSS Liégeoise  
  do-vr 11-12/11 Drie landen toernooi (BEL - FRA - ITA) Futsal BDC Futsal Bruxelles
29 za 13/11 Kampioenschap van België "DUBBEL GEMENGD" Bowling Woluwé SSB

 

30 zo 14/11        
    15-20/11 1e W.K. Zwemmen (Short Course) Zwemmen I.C.S.D. Gliwice (Poland)
    19-24/11 1e W.K. Karaté en Taekwondo Karaté / Taekwondo I.C.S.D. Kish Isaland (Iran)
31 za 20/11 Kampioenschap van België - Heren B Padel (1e Tour) TD BDC Padel  
32 zo 21/11 Kampioenschap van België - competitie Schaken RLS Bruxelles Bruxelles
33 zo 21/11 Beker van België - 1/4e finale Futsal BDC Futsal

 

    22-27/11 3e E.K. Curling Curling E.D.S.O. Lodz (Poland)
    25-28/11 DCL Futsal U21 Futsal DCL Madrid (Spanje)
34 za 27/11        
35 zo 28/11 Beker van België Tafeltennis Woluwé SSB  
    28-29/11 I.C.S.D. Congress   I.C.S.D. Lausanne (Zwitserland)
    29/11-03/12 7e Deaf Volleyball Champions League Volleybal D.V.C.L. Izmir (Turkije)
36 za 04/12        
37 zo 05/12 Kampioenschap van België Futsal RLS Bruxelles "2"  
38 zo 05/12 Kampioenschap van België  "TRIO GEMENGD" Bowling KDS Antwerpen  
39 za 11/12        
40 zo 12/12 Veteranenbeker Futsal BDC Futsal  
41 za 18/12 Toernooi (te bevestigen) Padel VGT Mechelen Arenal Mechelen
42 zo 19/12 Kampioenschap van België Futsal KSVS Gent 'B'  
43 za 25/12        
44 zo 26/12        
45 za 01/01        
46 zo 02/01        
47 za 08/01        
48 zo 09/01        
49 za 15/01 Kampioenschap van België Individueel junior-senior-veteranen Bowling ESS Mons  
50 zo 16/01 Kampioenschap van België Futsal RLS Bruxelles "1"  
51 za 22/01 DEAF SPORT AWARDS  -  BDC   BDC Bestuur Dworp
52 zo 23/01        
53 za 29/01 Kampioenschap van België - Heren B Padel (2e Tour) TD BDC Padel  
54 zo 30/01 Kampioenschap van België - competitie Schaken RLS Bruxelles Bruxelles
55 za 05/02 Kampioenschap van België - Heren A & Dames Padel (2e Tour) TD BDC Padel

 

56 za 05/02 Kampioenschap van België - Band Biljart    
57 zo 06/02 Kampioenschap van België Futsal KSVS Gent 'A'  
58 za 12/02 ASSEMBLEE GENERALE -  L.S.F.S.   L.S.F.S.

Bruxelles

59 za 12/02 ALGEMENE VERGADERING -  D.S.V.   D.S.V. Brugge
60 zo 13/02 Kampioenschap van België    "DUBBEL" Tafeltennis SCS Tournaisis  
    18-19/02 12e E.C. Cross Country Cross Country EDSO Pigi Trikala (Griekenland)
61 za 19/02 Kampioenschap van België
  "Vrij"
Biljart    
62 zo 20/02 Beker van België - 1/2e finale Futsal BDC Futsal  
63 za 26/02 Beker van België    "TEAM GEMENGD" Bowling SCS Tournaisis  
64 zo 27/02 Kampioenschap van België - competitie Schaken RLS Bruxelles

Bruxelles

65 zo 27/02 Kampioenschap van België - "DUBBEL" Badminton RLS Bruxelles  
66   28/02-04/03 DCL Futsal (Men & Women) Futsal DCL Lisbonne (Portugal)
67 za 05/03 Kampioenschap van België Schaken "Snel" Schaken KDS Turnhout Turnhout
68 zo 06/03        
69 za 12/03        
70 zo 13/03 Kampioenschap van België - Enkel Tafeltennis DHC Kortrijk  
    16-22/03 W.K. Curling Curling I.C.S.D. Banff (Canada)
    17-20/03 Kwalificaties (Groep D)  6e E.K. Futsal (BEL-IRL-NED-SUI) Futsal BDC Futsal - L.S.F.S. Bruxelles
71 za 19/03        
72 zo 20/03        
73 za 26/03 Kampioenschap van België    "DOUBLETTES" Bowling DHC Kortrijk  
74 zo 27/03 Toernooi (te bevestigen) Padel Forza Deaf Beveren
74 bis zo 27/03 Kampioenschap van België Futsal Woluwé S.S.B. 'A'  
75 za 02/04        
76 zo 03/04        
77 za 09/04 Kampioenschap van België - INDIVIDUEEL Bowling TD BDC Bowling  
78 zo 10/04 Kampioenschap van België -  Veteranen + Senior Tafeltennis ESS Mons  
78 bis zo 10/04 Kampioenschap van België Futsal ESS Mons  
79 za 16/04 Paasweekend      
80 zo 17/04 Paasweekend      
81 ma 18/04 Paasweekend      
82 za 23/04 Kampioenschap van België - "DOUBLETTE" Petanque KDS Antwerpen  
83 zo 24/04 Championnat Francophone - Individuel Tafeltennis RLS Bruxelles  
84 zo 24/04 Beker van België  - FINALE & 3e-4e plaats Futsal BDC Futsal  
85 za 30/04 A.V. Sectie Tafeltennis Tafeltennis CSS Namur  
86 zo 01/05 BDC  Journée Sportive - BDC Sportdag     Uitgesteld gezien Deaflympics
    01-15/05 24th DEAFLYMPICS ALL SPORTS I.C.S.D. - Web Caxias do Sul (Brazilië)
87 za 07/05 Kampioenschap van België - Heren A + Dames Padel (3e Tour) TD BDC Padel  
88 zo 08/05        
89 za 14/05 Beker van België Triplettes (H) / Doublettes (F) Petanque Woluwé SSB  
90 za 14/05 Kampioenschap van België - Heren B Padel (3e Tour) TD BDC Padel  
91 za 21/05 Kampioenschap van België    "GEMENGD" Petanque KDS Turnhout

 

92 zo 22/05        
93   24-29/05 DCL Football Voetbal DCL Göteborg (Zweden)
94 za 28/05      

 

95 zo 29/05        
96 za 04/06 Kampioenschap van België A-B & Dames Padel (Finale) TD BDC Padel  
97 za 04/06

Pinksteren

     
98 zo 05/06 Pinksteren      
99 za 11/06 Toernooi OPEN Padel KSKD Brugge Brugge
100 zo 12/06        
101 za 18/06 Kampioenschap van België - "TETE à TETE" Petanque RLS Bruxelles  
102 zo 19/06        
103 za 25/06 Algemene Vergadering BDC Alle clubs & TD's BDC Bestuur Wezembeek-Oppem
104 zo 26/06        
105 za 02/07        
106 zo 03/07        
    04-18/07 3e W.K. Handbal Handbal I.C.S.D. Copenhagen (Denemarken)
107 za 09/07        
108 zo 10/07        
109 za 16/07        
110 zo 17/07        
111 za 23/07        
112 zo 24/07        
113 za 30/07        
114 zo 31/07        
    xx/08 1e W.K. Beach Volley U19 Beach Volley E.D.S.O. Duisburg (Duitsland)
    xx/08 4e E.K. Voetbal U21 Voetbal E.D.S.O. Antalya (Turkije)
115 za 06/08        
116 zo 07/08        
    11-14/08 EUROPA CUP PADEL Padel BDC Padel / VGT Mechelen Mechelen
117 za 13/08        
118 zo 14/08        
119 za 20/08        
120 zo 21/08        
    25-27/08 5e E.K. Atletiek U16 - U23 Atletiek E.D.S.O. Szczecin (Poland)
121 za 27/08 Journée Sportive de la LSFS   L.S.F.S.  
122 zo 28/08 Vlaamse Dovensportdag D.S.V.   - Open   D.S.V.  
    13-22/10 6e E.K. Futsal Futsal E.D.S.O. Montesilvano (Italië)
    27/10-01/11

21th E.D.S.O. Congress - 100 years B.D.C.

Expo & banquet

  B.D.C. + E.D.S.O. Mechelen