Sportkalender 2014-2015

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - Festiviteiten clubs - Deelname clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Biljart (Vrij spel)
Biljart (Band)

D.H.C. Kortrijk
D.H.C. Kortrijk

07/02/2015
21/02/2015

Bowling (Trio)
Bowling (Dubbel Gemengd)
Bowling (Individueel jun.-sen.-vet.)
Bowling (Team Gemengd)
Bowling (Dubbel)
Bowling (Individueel)

R.L.S. Bruxelles
D.H.C. Kortrijk
S.C.S. Tournaisis
K.D.S. Antwerpen
K.S.K.D. Brugge
Woluwé S.S.B.

18/10/2014
08/11/2014
17/01/2015
28/02/2015
28/03/2015
11/04/2015

Futsal Interclubs Finales uitslagen

Mountainbike (XCO)
Mountainbike (Marathon)
 

E.S.S. Mons
B.D.C. Cycling + Anhée club
Flobecq

04/10/2014
08/06/2014
13/06/2015


Petanque (Doublette)
Petanque (Triplette Gemengd)
Petanque (Tête-à-tête)
 

S.C.S. Tournaisis
R.L.S. Bruxelles
L.D.S. Zonhoven
25/04/2015
30/05/2015
20/06/2015

Schaken

Schaken (Snelschaken)

S.C.S. Tournaisis

R.L.S. Bruxelles

18/01/2015

07/03/2015

Tafeltennis (Dubbel + Veteranen)
Tafeltennis (Enkel)
S.C.S. Tournaisis
R.L.S. Bruxelles

22/02/2015 (1) (2)
22/03/2015

Wielrennen

B.D.C. Cycling

13/09/2014

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal B.D.C. Futsal

Kalender
19/04/2015 (finales)

Futsal Supercup B.D.C. Futsal 10/05/2015
Petanque K.D.S. Antwerpen 09/05/2015
Voetbal (Memorial Rossel) B.D.C. Football 02/05/2015

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) K.S.K.D. Brugge 14/09/2014
Petanque (Individueel) K.S.K.D. Brugge 20/09/2014
Petanque (Tripletten gemengd) Beernem - D.S.V. 30/08/2014

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal Beernem - D.S.V. 30/08/2014
Petanque (Tripletten - Doublette) K.D.S. Antwerpen 06/09/2014

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) A.S.S.M. Charleroi 13/09/2014
Petanque (Tête-à-tête) L.S.F.S. 06/09/2014
Petanque (Doublette) A.S.S.M. Charleroi 20/09/2014
Tafeltennis (Enkel) R.L.S. Bruxelles 19/04/2015

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. Futsal - E.S.S. Mons  

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Journée sportive L.S.F.S. J.M.S. - Charleroi 27/09/2014
Sportdag D.S.V. Beernem - D.S.V.

30/08/2014

Congres E.D.S.O. Antalya (Turkije) 19-20/09/2014
Seminarie E.D.S.O. Women Madrid (Spanje) 07-09/11/2014
Deaf Champions League Volleybal Pesaro (Italië) 10-14/12/2014
5e BDC Awards Trophy Wezembeek-Oppem 24/01/2015
Algemene Vergadering D.S.V. Antwerpen 13/02/2015
Algemene Vergadering L.S.F.S. Bruxelles 14/02/2015
Algemene Vergadering BDC Gent 21/03/2015
Deaf Champions League Futsal (*) Graz (Oostenrijk) 17-21/02/2015
Deaf Champions League Football Antalya (Turkije) - links www 21-25/04/2015
Jaarlijkse kalendervergadering Wezembeek-Oppem 27/06/2015

Internationaal BDC

Sportdiscipline Plaats Datum
Wereldkampioenschappen in 2014-2015 (ICSD kalender) - (*) = Belgische deelname
W.K. Basketbal U21 Samsun (Turkije) 04-12/07/2014
10e W.K. Golf Traverse City (USA) 13-18/07/2014
Dresse and Maere - Tennis Cup Chattanooga (USA) 14-19/07/2014
1st W.K. Worstelen (Juniors) (*) Erevan (Armenië) 03-08/10/2014
Formosa Tour - Cycling (*) Formosa Taipei (Taiwan) 28/10-05/11/2014
18e Winter Deaflympics Khanty-Mansiysk (Rusland) -
links www
28/03-05/04/2015
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Kirchberg (Oostenrijk) - links www 27/06/2015 + reg.
4e W.K. Basketbal Taoyuan (Taiwan) - links www 03-11/07/2015
4e W.K. Badminton Sofia (Bulgarije) 18-25/07/2015
1e W.K. Tennis Nottingham (Groot-Brittanië) 20-26/07/2015
W.K. Orienteering Rochester (USA) 05-09/08/2015
4e W.K. Swimming San Antonio (USA) 17-22/08/2015
3e W.K. Bowling Bologna (Italië) 20-30/08/2015
3e W.K. Futsal (*) Bangkok (Thailand) 20-28/11/2015
     
23e Summer Deaflympics Samsun (Turkije) 16-30/07/2017
Europese Kampioenschappen in 2014-2015 (EDSO kalender) - (*) = Belgische deelname
2e E.K. Athletiek (Juniors) (*) Trabzon (Turkije) 21-23/08/2014
3e E.K. Beachvolley Alanya (Turkije) 12-17/09/2014
7e E.K. Badminton Geneve (Zwitserland) 01-06/09/2014
1ste E.K. Curling Sochi (Rusland) 26-31/10/2014
4e E.K. Futsal (*) Sofia (Bulgarije) 19-29/11/2014
1e E.K. Atletiek Marathon (*) Lublin (Poland) 10/05/2015
8e E.K. Voetbal (*) Hannover (Duitsland) 14-27/06/2015
9e E.K. Volleybal (*) Parijs (Frankrijk) 01-11/07/2015
9e E.K. Atletiek (*) Bydgoszcz (Poland) 20-25/07/2015
13e E.K. Schieten Plzen (Tsjechische Republiek) 04-09/08/2015
13e E.K. Tafeltennis (*) Baden (Oostenrijk) 06-12/09/2015
6e E.K. Worstelen (*) Tbilisi (Georgia) 10-17/10/2015
1e E.K. Vechtsporten (*) Erevan (Armenie) 26-31/10/2015
     
Internationaal Toernooi Voetbal Hannover (Duitsland) 02-05/10/2014
7e E.K. Wielrennen Brugge-Eeklo (BELGIE) 12-20/08/2016

Festiviteiten clubs

Evenement Datum
Woluwé S.S.B. - 30 jaar afdeling Petanque 05/07/2014
K.S.V.S. Gent - Int. Open Tennistornooi 19-20/07/2014
K.S.V.S. Gent - Int. Open Soccertornooi (mini soccer - side football) - affiche 23-24/05/2015
K.S.K.D. Turnhout - 60 jaar afdeling Petanque 23-24/05/2015
Woluwé S.S.B. - Int. Bowlingtornooi 13-15/08/2015

Deelname clubs in het buitenland (EDSO kalender)

Sportdiscipline / deelnemende club(s) Buitenlandse club organisator Datum
Badminton    
     
Bowling    
     
     
Futsal    
KSVS Gent, KSKD Brugge, CSS Namur, Zèbre Charleroi GSV Karlsruhe (Deutschland) 17/01/2015
     
     
Petanque    
     
Voetbal