Sportkalender 2017-2018

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - Festiviteiten clubs - Deelname clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum

Biljart

Vrij spel
Band

 

R.L.S. Bruxelles
R.L.S. Bruxelles

 

za 03/02/2018
za 17/02/2018

Bowling

Trio
Dubbel Gemengd
Trio Gemengd
Individueel jun.-sen.-vet.
Dubbel
Individueel

 

E.S.S. Mons
R.L.S. Bruxelles
D.H.C. Kortrijk
K.D.S. Antwerpen
Woluwé S.S.B.
B.D.C. Bowling

 

za 21/10/2017
za 04/11/2017
za 02/12/2017
za 20/01/2018
za 24/03/2018
za 14/04/2018

Futsal

Interclubs

 

Alle clubs

 

Kalender

Mountainbike

XCO
Marathon
 

 

B.D.C. Cycling
 

 

zo 01/10/2017
xx/05/2018
 


Petanque

Doublette
Triplette Gemengd
Tête-à-tête
 

 

K.S.V.S. Gent
K.D.S. Antwerpen
Woluwé S.S.B.

 

za 28/04/2018
za 26/05/2018
za 16/06/2018

Schaken

Kompetitie



Snelschaken

 

R.L.S. Bruxelles



K.S.V.S. Gent

 

zo 19/11-15/12/2017-
21/01-18/02/2018


za 03/03/2018

Tafeltennis

Dubbel
Enkel
Veteranen - Senior

 

E.S.S. Mons
D.H.C. Kortrijk
Woluwé S.S.B.

 

zo 11/02/2018
zo 11/03/2018
zo 15/04/2018 (S) - (V)

Wielrennen

 

 

BDC Cycling

 

zo 10/09/2017

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Team Gemengd) A.S.S.M. Charleroi za 24/02/2018
Futsal B.D.C. Futsal

zo 19/11/2017 (1/4 F)
zo 18/02/2018 (1/2 F)
zo 22/04/2018 (Finales)

Petanque S.C.S. Tournaisis za 12/05/2018
Tafeltennis S.C.S. Tournaisis zo 26/11/2017
Voetbal (Memorial Rossel) B.D.C. Football za 05/05/2018

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) K.S.K.D. Brugge zo 10/09/2017
Petanque (Individueel) D.H.C. Kortrijk za 16/09/2017
Petanque (Tripletten gemengd) D.S.V. zo 27/08/2017

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal D.S.V. zo 27/08/2017
Petanque (Doublette gemengd) K.D.S. Antwerpen za 02/09/2017

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Petanque (Triplette Gemengd) L.S.F.S. za 26/08/2017
Bowling (Individueel) S.C.S. Tournaisis za 09/09/2017
Petanque (Tête-à-tête) L.S.F.S. za 02/09/2017
Petanque (Doublette) Woluwé S.S.B. za 16/09/2017
Schaken L.S.F.S. za 26/08/2017
Tafeltennis (Enkel) R.L.S. Bruxelles zo 29/04/2018

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. Futsal za 26/08/2017

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Sportdag D.S.V. D.S.V. (Sint Laureins)

zo 27/08/2017

J.M.S. Brussel (Forst) za 23/09/2017
W.D.D. Leuven za 30/09/2017
8e BDC Awards Trophy Wezembeek-Oppem za 27/01/2018
Algemene Vergadering D.S.V.   za 10/02/2018
Algemene Vergadering L.S.F.S. Bruxelles za 10/02/2018
Algemene Vergadering B.D.C. Bruxelles za 10/03/2018
Futsal Supercup B.D.C. Futsal zo 29/04 of 13/05/2018
Jaarlijkse kalendervergadering Wezembeek-Oppem za 23/06/2018

Internationaal BDC

Sportdiscipline Plaats Datum
Wereldkampioenschappen in 2017-2018 (ICSD kalender) - (*) = Belgische deelname
Congres I.C.S.D. Samsun (Turkije) 16-18/07/2017
23e Summer Deaflympics Samsun (Turkije) 18-30/07/2017
Europese Kampioenschappen in 2017-2018 (EDSO kalender) - (*) = Belgische deelname
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Eppan/Applano (Italië) - 1st round 06-07/05/2017
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Anhée (BELGIE) - 2nd round 27-28/05/2017
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Schlading (Oostenrijk) - 3rd round 02-03/09/2017

1e Deaf Champions League Futsal U21
Club participating : C.S.S. Namur

Milan (Italië) 05-08/10/2017
Kwalificaties E.K. 2019 Voetbal :
België - Nederland
Antwerpen za 14/10/2017
4 Nations Friendly Tournament Futsal Brussel 10-12/11/2017
4e Deaf Volleyball Champions League Bergamo (Italië) 22-26/11/2017
Deaf Champions League Futsal Alcala de Henares (Spanje) 29/01-03/02/2018
6e E.K. Indoor Athletics Gomel (Wit-Rusland) 22-24/03/2018
4e E.K. Mountainbike Anhée (BELGIE) 05-13/05/2018
11e E.K. Bowling Munich (Duitsland) 24/05-02/06/2018
Deaf Champions League Voetbal Milan (Italië) 28/05-02/06/2018
Kwalificaties E.K. 2019 Voetbal :
Rusland - België
Moskow (Rusland) voor 17/06/2018
2e E.K. Voetbal U21 Stockholm (Zweden) 01-11/08/2018
E.K. Voetbal Heraklion (Griekenland) 22/06-06/07/2019

Festiviteiten clubs

Evenement Datum
K.D.S. Turnhout - Petanque za 19/05/2018
L.S.F.S. - 40e jarige bestaan - Petanque za 07/07/2018
S.C.S. Tournaisis - 35e jarige bestaan - Petanque za 21/07/2018
D.S.V. - 40e jarige bestaan za of zo 25-26/08/2018

Deelname clubs in het buitenland (EDSO kalender)

Sportdiscipline / deelnemende club(s) Buitenlandse club organisator Datum