Sportkalender 2016-2017

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - Festiviteiten clubs - Deelname clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum

Biljart

Vrij spel
Band

 

D.H.C. Kortrijk
D.H.C. Kortrijk

 

04/02/2017
19/02/2017

Bowling

Trio
Dubbel Gemengd
Trio Gemengd
Individueel jun.-sen.-vet.
Team Gemengd
Dubbel
Individueel

 

B.D.C.
K.S.K.D. Brugge
Woluwé S.S.B.
A.S.S.M. Charleroi
S.C.S. Tournaisis
K.D.S. Antwerpen
E.S.S. Mons

 

15/10/2016
12/11/2016
03/12/2016
21/01/2017
25/02/2017
25/03/2017
08/04/2017
(A) - (B) - (Dames)

Futsal

Interclubs

 

Alle clubs

 

Kalender

Mountainbike

XCO
Marathon
 

 

BDC Cycling
 

 

02/10/2016
28/05/2017
 


Petanque

Doublette
Triplette Gemengd
Tête-à-tête
 

 

R.L.S. Bruxelles
S.C.S. Tournaisis
K.D.S. Turnhout

 

22/04/2017
27/05/2017
17/06/2017

Schaken

Kompetitie



Snelschaken

 

K.S.V.S. Gent



Woluwé S.S.B.

 

22/10-19/11/2016-
21/01-18/02/2017


04/03/2017

Tafeltennis

Dubbel + Veteranen
Enkel

 

D.H.C. Kortrijk
R.L.S. Bruxelles

 

12/02/2017
12/03/2017

Wielrennen

 

 

BDC Cycling

 

10/09/2016

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal B.D.C. Futsal

20/11/2016 (1/4 F)
05/02/2017 (1/2 F)
09/04/2017 (Finales)

Petanque K.S.K.D. Brugge 13/05/2017
Tafeltennis E.S.S. Mons 27/11/2016
Voetbal (Memorial Rossel) B.D.C. Football 06/05/2017

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) D.H.C. Kortrijk 11/09/2016
Petanque (Individueel) K.S.V.S. Gent 17/09/2016
Petanque (Tripletten gemengd) D.S.V. 27/08/2016

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal D.S.V. 27/08/2016
Petanque (Tripletten - Doublette) K.D.S. Turnhout 03/09/2016

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Petanque (Triplette Gemengd) L.S.F.S. 27/08/2016
Bowling (Individueel) L.S.F.S. 10/09/2016
Petanque (Tête-à-tête) L.S.F.S. 03/09/2016
Petanque (Doublette) S.C.S. Tournaisis 17/09/2016
Tafeltennis (Enkel) S.C.S. Tournaisis 29/04/2017

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. Futsal 27/08/2016

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Congres E.D.S.O. Erevan (Armenië) 06-07/07/2016
Sportdag D.S.V. D.S.V. (Sint Laureins)

27/08/2016

W.D.D. Gent 24/09/2016
7e BDC Awards Trophy Wezembeek-Oppem 28/01/2017
Algemene Vergadering D.S.V. Antwerpen 11/02/2017
Algemene Vergadering L.S.F.S. Bruxelles 11/02/2017
Algemene Vergadering BDC Bruxelles 11/03/2017
Deaf Champions League Futsal Sevilla (Spanje) 20-25/02/2017
Deaf Champions League Voetbal Larissa (Griekeland) 02-06/05/2017
Futsal Supercup B.D.C. Futsal 14/05/2017
Jaarlijkse kalendervergadering Wezembeek-Oppem 24/06/2017

Internationaal BDC

Sportdiscipline Plaats Datum
Wereldkampioenschappen in 2016-2017 (ICSD kalender) - (*) = Belgische deelname
Kwalificatie Voetbal :
Rusland - BELGIE
Moscow (Rusland) 15/10/2016
23e Summer Deaflympics Samsun (Turkije) 18-30/07/2017
Europese Kampioenschappen in 2016-2017 (EDSO kalender) - (*) = Belgische deelname
1e E.K. Volleybal Youth Lodz (Poland) 30/07-06/08/2016
7e E.K. Wielrennen Brugge-Eeklo (BELGIE) 12-20/08/2016
3e E.K. Atletiek Youth Karlsruhe (Duitsland) 25-27/08/2016
Tour Formosa (Wielrennen) Taiwan 01-08/11/2016
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Javornick (Tsjechische Republiek) 09-10/07/2016
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Feldthurns (Italië) 24-25/09/2016
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Anhée (BELGIE) 27-28/05/2017
4e E.K. Mountainbike Anhée (BELGIE) 05-13/05/2018

Festiviteiten clubs

Evenement Datum
K.S.V.S. Gent - 95 jaar afdeling Petanque 02/07/2016
K.D.S. Antwerpen - Open Internationaal Petanquetornooi Triplettes Heren en Doublette Dames - 95e jarige bestaan 03/06/2017
K.D.S. Antwerpen - Open Bowlingtornooi Teams Gemengd - 95e jarige bestaan 03/06/2017