Sportkalender 2015-2016

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - Festiviteiten clubs - Deelname clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum

Biljart

Vrij spel
Band

 

K.D.S. Turnhout
K.D.S. Turnhout

 

06/02/2016
21/02/2016

Bowling

Trio
Dubbel Gemengd
Individueel jun.-sen.-vet.
Team Gemengd
Dubbel
Individueel
Trio Gemengd

 

A.S.S.M. Charleroi
S.C.S. Tournaisis
K.S.K.D. Brugge
Woluwé S.S.B.
E.S.S. Mons
D.H.C. Kortrijk
B.D.C.

 

17/10/2015
14/11/2015
16/01/2016
27/02/2016
05/03/2016
09/04/2016
04/06/2016

Futsal

Interclubs

 

Alle clubs

 

Kalender

Mountainbike

XCO
Marathon
 

 

BDC Cycling
 

 

04/10/2015
10/04/2016
 


Petanque

Doublette
Triplette Gemengd
Tête-à-tête
 

 

L.D.S. Zonhoven
D.H.C. Kortrijk
A.S.S.M. Charleroi

 

23/04/2016
28/05/2016
18/06/2016

Schaken

Kompetitie



Snelschaken

 

Woluwé S.S.B.



K.D.S. Turnhout

 

25/10-08/11-
13/12/2015
24/01/2016

05/03/2016

Tafeltennis

Dubbel + Veteranen
Enkel

 

R.L.S. Bruxelles
S.C.S. Tournaisis

 

21/02/2016 (Db - Vet)
20/03/2016

Wielrennen

 

 

BDC Cycling

 

12/09/2015

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal B.D.C. Futsal

Kalender
17/04/2016 (finales)

Petanque K.D.S. Antwerpen 07/05/2016
Tafeltennis R.L.S. Bruxelles 15/11/2015
Voetbal (Memorial Rossel) B.D.C. Football 30/04/2016

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) K.D.S. Antwerpen 13/09/2015
Petanque (Individueel) K.S.K.D. Brugge 19/09/2015
Petanque (Tripletten gemengd) - D.S.V. 29/08/2015

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal - D.S.V. 29/08/2015
Petanque (Tripletten - Doublette) K.S.V.S. Gent 05/09/2015

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) R.L.S. Bruxelles 12/09/2015
Petanque (Tête-à-tête) L.S.F.S. 05/09/2015
Petanque (Doublette) A.S.S.M. Charleroi 19/09/2015
Tafeltennis (Enkel) E.S.S. Mons 17/04/2016

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. Futsal  

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
W.D.D. Zottegem 26/09/2015
Sportdag D.S.V.  - D.S.V.

29/08/2015

Deaf Champions League Volleybal Brugge (BELGIE) 25-29/11/2015
6e BDC Awards Trophy Wezembeek-Oppem 23/01/2016
Algemene Vergadering D.S.V. Gent 12/02/2016
Algemene Vergadering L.S.F.S. Bruxelles 13/02/2016
Algemene Vergadering BDC Bruxelles 12/03/2016
Deaf Champions League Futsal Huelva (Spanje) 10-13/02/2016
Deaf Champions League Voetbal Aarhus (Denemarken) 09-14/05/2016
Futsal Supercup B.D.C. Futsal 22/05/2016
Jaarlijkse kalendervergadering Wezembeek-Oppem 25/06/2016

Internationaal BDC

Sportdiscipline Plaats Datum
Wereldkampioenschappen in 2015-2016 (ICSD kalender) - (*) = Belgische deelname
4e W.K. Basketbal Taoyuan (Taiwan) - links www 03-11/07/2015
4e W.K. Badminton Sofia (Bulgarije) 18-25/07/2015
1e W.K. Tennis Nottingham (Groot-Brittanië) 20-26/07/2015
W.K. Orienteering Rochester (USA) - www 05-09/08/2015
4e W.K. Swimming San Antonio (USA) - www 17-22/08/2015
3e W.K. Bowling Bologna (Italië) - www 20-30/08/2015
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs Cuasso al Monte (Italië) - video (1) (2) 05-06/09/2015
3e W.K. Futsal (*) Bangkok (Thailand) 20-28/11/2015
4e W.K. Worstelen + 2e Youth Teheran (Iran) 01-09/05/2016
W.K. Voetbal (*) Capaccio, Salerno (Italië) 19/06-02/07/2016
3e W.K. Volleybal Washington (USA) 05-16/07/2016
W.K. Golf Copenhagen (Denemarken) 22-29/07/2016
23e Summer Deaflympics Samsun (Turkije) 16-30/07/2017
Europese Kampioenschappen in 2015-2016 (EDSO kalender) - (*) = Belgische deelname
9e E.K. Volleybal (*) Parijs (Frankrijk) 01-11/07/2015
9e E.K. Atletiek (*) Bydgoszcz (Poland) 20-25/07/2015
13e E.K. Schieten Plzen (Tsjechische Republiek) 04-09/08/2015
13e E.K. Tafeltennis (*) Baden (Oostenrijk) - www 06-12/09/2015
6e E.K. Worstelen (*) Tbilisi (Georgia) 10-17/10/2015
1e E.K. Vechtsporten (*) Erevan (Armenië) 26-31/10/2015
1e European Deaf Bowling Cup Erevan (Armenië) 23-27/11/2015
11e E.K. Alpine Skiing Krynica (Poland) 18-27/02/2016
5e E.K. Atletiek Indoor Torun (Poland) 17-19/03/2016
11e E.K. Handbal Hamburg (Duitsland) 15-22/05/2016
Deaf MTB EUROPACUP for Clubs
Kalnica (Slovaquië)
27-29/05/2016
13e E.K. Tennis Portoroz (Slovenië) 04-11/06/2016
1e E.K. Voetbal Youth U-21 Wroclaw (Poland) 10-18/06/2016
11e E.K. Basketbal Thessaloniki (Griekenland) 23/06-02/07/2016
1e E.K. Volleybal Youth Lodz (Poland) 30/07-06/08/2016
7e E.K. Wielrennen Brugge-Eeklo (BELGIE) 12-20/08/2016
3e E.K. Atletiek Youth Karlsruhe (Duitsland) 25-27/08/2016

Festiviteiten clubs

Evenement Datum
A.S.S.M. Charleroi - 25 jaar afdeling Petanque Affiche 26/03/2016
C.S.S. Namur - Zaalvoetbal OPEN 06-07/05/2016
R.L.S. Bruxelles - 95 jaar afdeling Petanque 14/05/2016
K.S.V.S. Gent - 95 jaar afdeling Zaalvoetbal 28/05/2016
K.S.V.S. Gent - 95 jaar afdeling Petanque 02/07/2016

Deelname clubs in het buitenland (EDSO kalender)

Sportdiscipline / deelnemende club(s) Buitenlandse club organisator Datum
Badminton    
     
Bowling    
Woluwé S.S.B. Wiener GSC (Oostenrijk) 13-15/05/2016
     
Futsal    
K.S.K.D. Brugge GSV Düsseldorf (Duitsland) 06-07/05/2016
     
     
Petanque    
K.S.K.D. Brugge U.S.L.S. Metz (Frankrijk) 04/06/2016
Voetbal