Nieuws

2e E.K. Judo 2019

in

2e Europeese Kampioenschap Judo - uitslag - PERSBERICHT
Datum : 10.10 tot 14.10.2019 - Brasschaat (BELGIE)
 

Proficiat aan Renaud Malache
voor zijn brons medaille (- 90 kg) !

In Memoriam : Joseph Schreurs

IN MEMORIAM :

Joseph Schreurs

Lid van R.U.S.S. Liégeoise

1944 - 10.10.2019

Kampioenschap van België - Bowling

Dubbel gemengd - Programma
Datum : zaterdag 10 november 2019
Plaats : "Bowling Stones", Autolei 113 - 2160 WOMMELGEM

AWARDS TROPHY 2019

10e BDC Awards Trophy

 

Save the date : Saturday 25.01.2020 !

Belgische Kampioenschap Dubbel OPEN

Belgische Kampioenschap Dubbel OPEN - programma - video !
Datum : zondag 20 oktober 2019
Plaats : Sport Vlaanderen Brugge, Nijverheidsstraat 112 - 8310 BRUGGE

 

Programma :

9:00 – open sporthal

9:30 – welkomstwoord en start wedstrijd

Voormiddag  :   Dubbel mannen en vrouwen

Namiddag :         Gemengd dubbel

16:00 – sluiting sporthal

Deelname enkel mogelijk bij tijdige inschrijving

Voor niet-aangesloten leden wordt ter plaatse een extra registratierecht van 10,00 EUR (per team) gevraagd.

Inschrijving - zie hieronder

Voor alle contact : Mariya Luk'Yanova, T.D.badminton - badminton-vl@deafsport.be

2e E.K. Atletiek Marathon

2de Europeese Kampioenschap Atletiek Marathon - uitslag
Datum : zondag 13 oktober 2019
Plaats : Essen - DUITSLAND

DCL Voetbal

in

DCL Voetbal 2020
Datum : 25.05 tot 30.05.2020
Plaats : Gothenburg (SWEDEN)

Finales (heen - terug) - programma kwalificatie voor DCL te Gothenburg

Datums :

OPEN Padel toernooi

in

OPEN Padel toernooi - video !
Datum : zaterdag 30 november 2019
Plaats: Rue des Bayards, 35 - 4000 LIEGE

   5 indoorterreins

Kampioenschap van België - Schaken

Inschrijving + programma
Datum : zondag 27 oktober 2019
Plaats : Local FSSRBC, rue Général Fivé 30 - 1040  BRUXELLES

Kampioenschap van Vlaanderen - Petanque

Kampioenschap van Vlaanderen - Petanque
Datum : zaterdag 21 september 2019
Plaats : P.C. De Gulden Kamer - Blauwkasteelweg 28 - 8310 SINT-KRUIS