Archieven

1921-1924  1924-1926  1926-1928  1928-1932  1932-1935  1935-1939  1939-1949  1949-1953 1953-1969 1969-1980 2009-10 2010-11 2011-2012

1921 - 1924

1924 - 1926

1926 - 1928

1928 - 1932

1932 - 1935

1935 - 1939

1939 - 1949

1949 - 1953

1953 - 1969

 

1969 - 1980

2009 -  2010

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - Festiviteiten clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Badminton L.S.F.S. 27/02/2010
Beachvolleybal V.D.S.B. Beachvolleybal - K.S.K.D.B.  04/09/2010
Biljart (Vrij spel)
Biljart (Band)
K.D.S. Turnhout 06/02/2010 
28/02/2010
Bowling (Trio)
Bowling (Dubbel Gemengd)
Bowling (Individueel jun.-sen.-vet.)
Bowling (Dubbel)
Bowling (Individueel)
K.S.V.S. Gent
K.S.K.D. Brugge
Woluwe S.S.B
A.S.S.M. Charleroi
S.C.S. Tournaisis
17/10/2009
14/11/2009
16/01/2010
20/03/2010
10/04/2010 
Futsal Interclubs Volledige uitslagen
Petanque (Doublette)
Petanque (Triplette Gemengd)
Petanque (Tête-à-tête)
D.H.C. Kortrijk
K.D.S. Antwerpen
K.S.V.S. Gent
24/04/2010
29/05/2010
19/06/2010
Schaken

Schaken
(Snelschaken)
K.D.S. Turnhout

K.L.S. Brussel

Volledige uitslagen

06/03/2010

Tafeltennis (Dubbel + Veteranen)
Tafeltennis (Enkel)
K.L.S. Brussel
S.C.S. Tournaisis
21/02/2010 
21/03/2010 
Tennis (Enkel)
Tennis (Dubbel)
Tennis (Veteranen + Junioren)

 
22-23/08/2009
22-23/08/2009
12-13/09/2009
Zwemmen (BeNe-competitie)


Zwemmen (BeNe-kampioenschap)
R.D.Z.C. (Rotterdam - NL)
Utrecht (NL)
Noord-Nederland (NL)
Amsterdam (NL)
07/11/2009
23/01/2010
06/03/2010
14/02/2010

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal BDC Futsal 17/04/2010 
Petanque A.S.S.M. Charleroi 08/05/2010
Tafeltennis (Team) K.L.S. Brussel 22/11/2009 
Voetbal (Memorial Rossel) Zèbre Charleroi 24/04/2010
Volleybal K.S.K.D. Brugge 23/01/2010

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
MTB (1ste manche Beker van België) Bellegem (Kortrijk) 21/03/2010 
Petanque K.D.S. Antwerpen 19/09/2009
Wielrennen (2de manche Beker van België) Kruishoutem 29/05/2010

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal Lovendegem (V.D.S.B. - sportdag) 22/08/2009
Petanque D.H.C. Kortrijk 05/09/2009
Volleybal   09/01/2010

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Bowling (Individueel) R.U.S.S. Liégeoise 12/09/2009
Petanque K.L.S. Brussel 19/09/2009
Tafeltennis (Enkel) S.C.S. Tournaisis 18/04/2010 

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. 16/01/2010
Petanque L.S.F.S. 05/09/2009

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Sportdag V.D.S.B.
- Beker van Vlaanderen futsal
- Open wedstrijden andere sporten
Lovendegem (V.D.S.B. - sportdag) 22/08/2009
Sportdag L.S.F.S. (+ J.M.S.) Tournai 26/09/2009
Algemene Vergadering V.D.S.B. Gent - Fevlado 12/02/2010
Algemene Vergadering L.S.F.S. Brussel 13/02/2010
Algemene Vergadering BDC Brussel 13/03/2010
Trekking nationale en regionale kampioenschappen BDC Brussel 26/06/2010

Internationaal BDC

Sportdiscipline Organiserende club Datum
21ste DEAFLYMPICS TAIPEI (Taiwan)

05-15/09/2009

Tafeltennis
Zwemmen

Beachvolleybal

Bowling

Tornooi 3 liga's Petanque Tourcoing (Frankrijk) 03/10/2009
Beker van Frankrijk MTB Clermont (Frankrijk) 18/10/2009 
Volleybaltornooi Pluvigner (Frankrijk) 19/12/2009
Volleybal Interland (Heren) Brugge 14/05/2010
25-jarig bestaan "Petanque" BDC Brugge 22/05/2010
E.D.S.O. Congres Essen (Duitsland) 18-19/06/2010
Belgische deelname aan Wereldkampioenschappen in 2010 (ICSD kalender)
1ste W.K. Beachvolleybal Tel Aviv (Israël) 29/08-04/09/2010
Belgische deelname aan Europese Kampioenschappen in 2010 (EDSO kalender)
9de E.K. Bowling Athene (Griekenland) 14-22/05/2010
2de E.K. Mountainbike Bilbao (Spanje) 02-10/07/2010
7de E.K. Voetbal
Kwalificatie: Turkije - BEL
Kwalificatie: BEL - Macedonië
Odense (Denemarken)
Izmir (Turkije)
Regio Kortrijk/Waregem

08/05/2010
15/05/2010

Festiviteiten clubs (EDSO kalender)

Evenement Datum
K.L.S. Brussel 20 jaar afdeling Petanque 18/07/2009
D.H.C. Kortrijk 50 jaar (Internationaal voetbaltornooi) 3-4/04/2010
K.D.S. Turnhout 55 jaar (Internationaal futsal- en beachvolleybaltornooi) 14-15/05/2010
L.D.S. Zonhoven 15 jaar afdeling Petanque 14-15/05/2010
L.D.S. Hasselt (Internationaal futsal- en voetbaltornooi) 21-23/05/2010
K.S.K.D. Brugge 80 jaar
- Internationaal petanquetornooi "Open"
- Internationaal beach soccer / futsaltornooi
- Internationaal bowlingtornooi

17/04/2010
14/08/2010
14/08/2010
K.S.V.S. Gent 90 jaar
- 15 jaar afdeling Tennis

7-8/08/2009

 

2010 -  2011

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - Festiviteiten clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Badminton   26/02/2011
Biljart (Vrij spel)
Biljart (Band)
  05/02/2011
20/02/2011
Bowling (Trio)
Bowling (Dubbel Gemengd)
Bowling (Individueel jun.-sen.-vet.)
Bowling (Dubbel)
Bowling (Individueel)
S.C.S. Tournaisis
V.D.S.B.
A.S.S.M. Charleroi
K.S.K.D. Brugge
BDC
16/10/2010
13/11/2010
15/01/2011
26/03/2011
09/04/2011
Futsal Interclubs Volledige uitslagen
Mountainbike K.S.K.D. Brugge 17/10/2010
Mountainbike Marathon BDC Cycling 26/06/2011
Petanque (Doublette)
Petanque (Triplette Gemengd)
Petanque (Tête-à-tête)
Woluwe S.S.B.
BDC
BDC
30/04/2011
28/05/2011

18/06/2011
Schaken

Schaken
(Snelschaken)
K.S.K.D. Brugge

K.D.S. Turnhout

Volledige uitslagen

05/03/2011

Tafeltennis (Dubbel + Veteranen)
Tafeltennis (Enkel)
S.C.S. Tournaisis
K.L.S. Brussel
20/02/2011
20/03/2011
Wielrennen (3de manche Beker
                       van België 2010)
BDC Cycling 12/09/2010

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal BDC Futsal 16/04/2011
Petanque K.S.V.S. Gent 14/05/2011
Tafeltennis (Team) S.C.S. Tournaisis 21/11/2010
Voetbal (Memorial Rossel) BDC Voetbal 14/05/2011

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
MTB (1ste manche Beker van
           België 2011)
W.V.D.B. 17/04/2011
Petanque K.S.K.D. Brugge 18/09/2010
Wielrennen (2de manche Beker
                       van België 2011)
W.V.D.B. 28/05/2011

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal Hoboken (V.D.S.B. - sportdag) 28/08/2010
Petanque L.D.S. Hasselt 04/09/2010

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Petanque R.U.S.S. Liégeoise 18/09/2010
Tafeltennis (Enkel) K.L.S. Brussel 16/04/2011

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. 16/01/2011
Petanque L.S.F.S. 04/09/2010

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Sportdag V.D.S.B.
- Beker van Vlaanderen futsal
- Open wedstrijden andere sporten
Hoboken (V.D.S.B. - sportdag) 28/08/2010
Seminarie E.D.S.O. Brugge 7-10/10/2010
1ste BDC Awards Trophy Sint-Stevens-Woluwe 22/01/2011
Algemene Vergadering V.D.S.B. Gent - Fevlado 11/02/2011
Algemene Vergadering L.S.F.S. Brussel 12/02/2011
Algemene Vergadering BDC Brussel 12/03/2011
30-jarig bestaan "Bowling" BDC   2-3/06/2011
Trekking nationale en regionale kampioenschappen BDC Brussel 25/06/2011

Internationaal BDC

Sportdiscipline Plaats Datum
Bowling Open "Trio Gemengd"   11/09/2010
Tour de Formosa Taipei (Taiwan) 29/10-07/11/2010
Volley : Nederland - België Boxtel (Nederland) 17/04/2011
Voetbal : Engeland - België Barnet (Engeland) 21/05/2011
Voetbal : Engeland - België Hadley (Engeland) 22/05/2011
Voetbal : België - Nederland Antwerpen 02/06/2011
Belgische deelname aan Wereldkampioenschappen in 2010-2011 (ICSD kalender)
13de W.K. Wielrennen Mont Tremblant (Canada)

10-17/06/2011

Belgische deelname aan Europese Kampioenschappen in 2010-2011 (EDSO kalender)
3de E.K. Futsal Winterthur (Zwitserland) 06-14/11/2010
12de E.K. Tafeltennis Czestochowa (Polen) 02-08/05/2011
7de E.K. Voetbal Odense (Denemarken) 27/06-09/07/2011

Festiviteiten clubs (EDSO kalender)

Evenement Datum
K.S.K.D. Brugge 80 jaar
 - Internationaal volleybaltornooi
30/10/2010
A.S.S.M. Charleroi 20 jaar afdeling Petanque 23/04/2011
K.S.V.S. Gent 90 jaar
- 25 jaar afdeling Petanque
- Internationaal veldvoetbaltornooi (7 tegen 7)

11-12/06/2011
"

 

2011 -  2012

B.K. - B.v.B. - K.v.V.B.v.V. - K.v.W. - B.v.W. - Diversen - Internationaal BDC - Festiviteiten clubs - Deelname clubs

Noot: de kolom "Datum" bevat indien beschikbaar een link naar de inschrijving (rode kleur) of naar het nieuws met de resultaten (blauwe kleur). Foto's zijn beschikbaar bij vermelding van .

Kampioenschap van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Biljart (Vrij spel)
Biljart (Band)
KDS Turnhout 03/03/2012
18/02/2012

Bowling (Trio)
Bowling (Dubbel Gemengd)
Bowling (Individueel jun.-sen.-vet.)
Bowling (Dubbel)
Bowling (Individueel)

K.S.K.D Brugge
K.D.S. Antwerpen
A.S.S.M. Charleroi
R.L.S. Bruxelles
S.C.S. Tournaisis

15/10/2011
12/11/2011
21/01/2012
24/03/2012
14/04/2012

Futsal Interclubs Eindklassement

Mountainbike (4de en laatste manche Beker van België 2011)

Klassement (03.10.11)

Woluwe S.S.B. 02/10/2011
Mountainbike Marathon (3e manche 2012) BDC Cycling 03/06/2012
Petanque (Doublette)
Petanque (Triplette Gemengd)
Petanque (Tête-à-tête)
K.D.S. Turnhout
K.S.K.D. Brugge
S.C.S. Tournaisis
28/04/2012
02/06/2012
16/06/2012
Schaken

Schaken
(Snelschaken)
K.S.V.S. Gent

Woluwé S.S.B.

Eindklassement

04/03/2012

Tafeltennis (Dubbel + Veteranen)
Tafeltennis (Enkel)
R.L.S. Brussel
S.C.S. Tournaisis

19/02/2012
idem
18/03/2012

Wielrennen (3de manche Beker
                       van België 2011)

K.S.K.D. Brugge

11/09/2011

Beker van België

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal B.D.C.- Futsal

15/04/2012

Petanque Woluwé S.S.B. 12/05/2012
Tafeltennis (Team)   ../11/2011
Voetbal (Memorial Rossel) B.D.C. Voetbal 12/05/2012

Kampioenschap van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Petanque D.H.C. Kortrijk 17/09/2011
Mountainbike (1ste manche BVB 2012) D.H.C. Kortrijk 10/03/2012
Wielrennen (2de manche 2012) W.V.D.B.

05/05/2012

Beker van Vlaanderen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal Hoboken (V.D.S.B. - sportdag) 27/08/2011
Petanque K.D.S. Turnhout 03/09/2011

Kampioenschap van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Petanque S.C.S. Tournaisis 17/09/2011
Tafeltennis (Enkel)   22/04/2012
Wielrennen (4e manche 2012)   30/06/2012

Beker van Wallonië

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Futsal L.S.F.S. 22/01/2012
Petanque L.S.F.S. 03/09/2011

Diversen

Sportdiscipline Organiserende club Datum
Sportdag V.D.S.B.
- Beker van Vlaanderen futsal
- Open wedstrijden andere sporten
Hoboken (V.D.S.B. - sportdag)

27/08/2011

Wereld Doven Dag Rotterdam (Nederland) 24/09/2011
2de BDC Awards Trophy Waregem 28/01/2012
Algemene Vergadering V.D.S.B. Gent - Fevlado 10/02/2012
Algemene Vergadering L.S.F.S. Brussel 11/02/2012
Algemene Vergadering BDC Brussel 10/03/2012
Jaarlijkse kalendervergadering Itterbeek 23/06/2012

Internationaal BDC

Sportdiscipline Plaats Datum
Voetbal : België - Frankrijk Lauwe 17/03/2012
Volley : België - Frankrijk Aalter 07/04/2012
16th E.D.S.D.O. Congres Moscow (RUS)

01-02/06/2012

Petanque : België - Ligue Nord Pas-de-Calais   06/10/2012
Wereldkampioenschappen in 2011-2012 (ICSD kalender) - (*) = Belgische deelname
2de W.K. Oriëntatie Cherkasy (Oekraïne) 25-30/07/2011
3de W.K. Zwemmen Coimbra (Portugal) 06-13/08/2011
2de W.K. Bowling Buenos Aires (Argentinië) 23/08-03/09/2011
3de W.K. Basketbal Palermo (Italië) 16-24/09/2011
3de W.K. Badminton Bucheon (Korea) 29/10-05/11/2011
3de W.K. Futsal (*) Orebro (Zweden) 18-26/11/2011
World Deaf Ski Cup Davos (Zwitserland) 25/02-03/03/2012
2de W.K. Tafeltennis Tokyo (Japan) 27/04-06/05/2012
Europese Kampioenschappen in 2011-2012 (EDSO kalender) - (*) = Belgische deelname
12de E.K. Schieten München (Duitsland) 02-08/09/2011
1ste E.K. Judo Rotterdam (Nederland) 06-08/10/2011
5de E.K. Worstelen Jerevan (Armenië) 03-08/10/2011
3de E.K. Ijshockey Moskou (Rusland) 16-25/02/2012
10de E.K. Alpijnse ski Davos (Zwitserland) 25/02-02/03/2012
4de E.K. Atletiek Indoor Tallinn (Estland) 15-17/03/2012
3de E.K. Snowboarding Kuusamo (Finland) 30/03-01/04/2012
10de E.K. Handbal Udine (Italië) 14-21/04/2012

Festiviteiten clubs

Evenement Datum
Futsal Tornooi (women) - Trio Calcio 20/08/2011
B.D.C. 90 jaar
 - Banquet
28/01/2012
D.H.C. Kortrijk - Voetbal 7/7 - Vriendschappelijk wedstrijd tegen CSM Anzi (Fr) 21/04/2012
K.S.V.S. Gent - Vriendschappelijk onmoeting Tennis 07/07/2012

Deelname clubs in het buitenland (EDSO kalender)

Sportdiscipline / deelnemende club(s) Buitenlandse club organisator Datum
Badminton    
Woluwé S.S.B. Hradec Kralove (CZE) 15-16/10/2011
Bowling    
Woluwé S.S.B., K.D.S. Antwerpen Prazky Sportovni Klub Neslysicich (CZE)

06-08/04/2012

Videos (1) (2) (3) (4)

Foto's

Futsal    
Woluwé S.S.B. CSSM Paris (FRA) 10-12/11/2011
K.S.K.D. Brugge Hamburger GSV (GER) 18/02/2012
Woluwé S.S.B., K.S.K.D. Brugge, D.H.C. Kortrijk, L.D.S. Hasselt, K.S.V.S. Gent GSV Bielefeld 1912 (GER) 07-08/04/2012
K.D.S. Turnhout Budapest Siketek Sport Club (HUN) 24-27/05/2012
Petanque    
K.S.V.S. Gent, K.S.K.D. Brugge, K.D.S. Turnhout, D.H.C. Kortrijk, Limdosport AS Vaudois (CH) 01/10/2011